Brazilieinfo telefony
577 22 22 34
mobil 602 530 266
expo tourRIO DE JANEIROSAO PAULOIGUACÚMANAUSSALVADORBRASILIARECIFE
 
Programy Rady Zajimavosti Realie Historie Mapa Počasí

Brazílie - Rio de Janeiro - Copacabana
Tropical Manaus 5* - hotel Brazílie

poloha - hotel Tropical Manaus v Brazílii

Hotel Tropical je největším luxusním hotelem v oblasti Manaus, je zasazen do srdce ekologické rezervace Amazonky, přímo na břehu Rio Negro. V jeho blízkosti odplouvají lodě do hotelu Ariaú. Hotel je ve vlastnictví letecké společnosti Varig v Brazílii, což garantuje jeho vynikající úroveň. Je vzdálen asi 10 kilometrů od mezinárodního letiště a 16 kilometrů od centra. Hotel byl postaven v roce 1976 a tvoří ho třípatrová budova se sedmi křídly a 594 pokoji. Pokoje jsou pohodlně a elegantně vybaveny v koloniálním stylu v těchto úrovních: standard, superior, deluxe, junior suite a noble suite.

vybavení pokojů - Tropical manaus - Brazílie

Pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, TV se satelitem nebo kabelová TV, telefonem, sejfem, žehličkou a žehlícím prknem, rádiem, některé pokoje mají internetové připojení

vybavení hotelu - hotel Tropical Manaus - Brazílie

Hotel Tropical má velmi pěknou zahradu se dvěma bazény. Jeden z bazénů má umělé vlny. Je zde také malá zoo s místní zvířenou, kde je možno vidět až 100 původních druhů fauny. Dále je zde dětský klub, koktejl bar, konferenční prostory, tělocvična, prádelna, lobby, recepce, restaurace, 24 pokojová služba, sauna, podzemní garáže, jacuzzi.

Restaurace: KARU GRILL – kapacita 120 osob, podávají se exotické regionální pokrmy, grilované speciality, TUCANO – kapacita 200 osob, restaurace a la carte i bufetové služby, brazilské speciality, mezinárodní kuchyň 

 Pokud je zapotřebí před nebo po transferu do hotelu Ariaú volit ubytování, tak rozhodně je to nejlepší hotel pro tento účel, kde najdete veškeré pohodlí.


Last Minute
AMERIKAASIE blízkáASIE dálnáOCEÁNIEOSTROVYAFRIKA
BrazilieDubai BaliAustralieMaledivyBotswana
KubaČínaFilipínyTahitiMauriciusKeňa
MexikoIndieMalaysieN. ZelandSeychelyJihoafrická Republika
VenezuelaOmánKambodžaReunionMaroko
PeruSrílankaSingapurEVROPANamibie
KostarikaThajskoRuskoTanzanie
USAVietnamZimbabwe
Kanada
www.expotour.cz
služby v Brazílii Vám zajistí
ing. Jana Urbanová - expo tour
T.Bati 3672, ZLÍN
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz

Brazilie