Brazilieinfo telefony
577 22 22 34
mobil 602 530 266
expo tourRIO DE JANEIROSAO PAULOIGUACÚMANAUSSALVADORBRASILIARECIFE
 
Programy Rady Zajimavosti Realie Historie Mapa Počasí

Brazílie - Rio de Janeiro -Copacabana
Miramar 4*

poloha - hotel Miramar Palace - Brazílie

Tento nově rekonstruovaný hotel Miramar velmi příjemné atmosféry, leží přímo na pláži Copacabana Rio de Janeiro v Brazílii na promenádě Atlantica Avenue. Je obklopen nočními kluby, bary, restauracemi, výhodná je také malá vzdálenost od nákupního centra a hlavních turistických atrakcí v Riu – Corcovado je 15 km , Sugar Loaf je 10 km, fotbalový stadion Maracana je 12 km a pláž Ipanema 1km vzdálená. 20 minut je to od mezinárodního letiště. Tento 16 patrový hotel, postavený v roce 1950 disponuje se 156 pokoji. Téměř všechny pokoje mají výhled na pláž a na oceán. Pokoje jsou prostorné a pohodlné, zařízené v tradičním a elegantním stylu.

vybavení pokojů - hotel Miramar Palace - Brazílie

Pokoje hotelu Miramar jsou vybaveny klimatizací, televizorem se satelitem nebo kabelovou televizí, sejfem, telefonem, minibarem, DVD přehrávačem, rádiem, plně vybavenou koupelnou / některé koupelny mají hydromasážní vanu/, vysoušečem vlasů, přístupem k internetu, balkonem

vybavení hotelu - hotel Miramar Palace - Brazílie

Hotel Miramar má 2 restaurace a bar, vnitřní bazén, herna, sauna, zasedací místnost s možností kopírovacích strojů a faxů, čistírna, 24 hodinová recepce, 24 hodinová pokojová služba. Půjčovna aut, parkoviště. Restaurace ANCORADOURO – bufetové snídaně s panoramatickým výhledem na Copacabanu. Brazilská i mezinárodní kuchyně. ROOFTOP BAR – podávají se koktejly a míchané drinky, lehká jídla a občerstvení, saláty. Na střeše je terasa s jacuzzi. Kdispozici je zdarma fitness, soukromé parkoviště, služby komorníka, šampaňské na přivítanou. Check in: 14:00 Check out: 12:00, není potřeba kreditních karet při přihlášení.
Aktivity: rybolov, vodní lyžování, nemotorové vodní sporty, jogging, cyklistika

Last Minute
AMERIKAASIE blízkáASIE dálnáOCEÁNIEOSTROVYAFRIKA
BrazilieDubai BaliAustralieMaledivyBotswana
KubaČínaFilipínyTahitiMauriciusKeňa
MexikoIndieMalaysieN. ZelandSeychelyJihoafrická Republika
VenezuelaOmánKambodžaReunionMaroko
PeruSrílankaSingapurEVROPANamibie
KostarikaThajskoRuskoTanzanie
USAVietnamZimbabwe
Kanada
www.expotour.cz
služby v Brazílii Vám zajistí
ing. Jana Urbanová - expo tour
T.Bati 3672, ZLÍN
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz

Brazilie